Hľadáte spôsob, ako rýchlo a jednoducho preložiť svoje webové stránky do viacerých cudzích jazykov? Ak je váš web vytvorený cez WordPress, je to jednoduchšie ako si myslíte! Predstavujeme vám WPML plugin – ideálne riešenie pre každú obchodnú činnosť na medzinárodnom trhu.

Čítanie článku vám zaberie zhruba 3 minúty

Každá moderná spoločnosť potrebuje funkčnú a atraktívnu webstránku, z ktorej sa ľudia rýchlo dozvedia, čím sa zaoberáte a aké služby im ponúkate. A preklad webu do cudzích jazykov vám pomôže s pôsobením nielen doma, ale aj na medzinárodnom trhu.

Takýto preklad však môže byť veľmi náročný. Nielen kvôli samotnému procesu prekladu, ale aj kvôli zložitej organizácii a odovzdávaniu prekladov. Často sa stáva, že sa časť prekladu počas prekladateľského procesu preskočí, alebo sa na webovú stránku nechtiac nahrá v inom jazyku.

V K&J Translations neustále hľadáme nové spôsoby, ako našim zákazníkom čo najviac pomôcť a uľahčiť prácu. Preto vám odporúčame vyskúšať čaro WPML pluginu – my sme mu už podľahli 🙂 S radosťou vám oznamujeme, že sme sa stali jedným z ich oficiálnych prekladateľských partnerov. Ak si prajete preložiť vašu webstránku pomocou WPML pluginu, sme vám plne k dispozícii.

Čo je to WPML plugin a aké sú jeho výhody?

WPML funguje na WordPresse – populárnom systéme pre editáciu vášho webového obsahu. Je ľahko ovládateľný a zrozumiteľný aj pre tých, ktorí o programovaní a kódovaní webu nevedia vôbec nič. WPML plugin umožňuje zákazníkom, fungujúcim na WordPresse, jednoducho a efektívne prekladať obsah webu do požadovaných cudzích jazykov.

  • JE RÝCHLY A TRANSPARENTNÝ – pomocou WPML môžete svoju jednojazyčnú webovú stránku premeniť na viacjazyčnú len pár klikmi.
  • NAD PREKLADMI MÁTE PLNÚ KONTROLU – jednoducho spravujete jazyky, na ktorých sa nachádzate, a tiež budúce aktualizácie obsahu.
  • DOBRÉ POUŽÍVATEĽSKÉ SKÚSENOSTI – vaši návštevníci môžu počas prehliadania webových stránok kedykoľvek prepínať medzi dostupnými jazykmi.
  • UŽ ŽIADNE ZBYTOČNÉ CHYBY – pri kopírovaní a prekladaní obsahu na webovú stránku sa stáva veľa chýb. S WPML sa tomuto problému navždy vyhnete.

Máte záujem o WPML plugin?

Môžete si ho kúpiť priamo na webovej stránke poskytovateľa, alebo nás kontaktujte a radi vám všetko zariadime. Viac o nami ponúkaných službách si prečítate TU.