Talianske preklady

Ocitli ste sa v komunikácii s taliansky hovoriacou osobou alebo firmou, no pri slovách „ciao“ a „pronto“ vaše jazykové znalosti končia? Nezúfajte, my vám pomôžeme! Vieme vám ponúknuť rýchly a kvalitný preklad z/do taliančiny za naozaj výhodné ceny. K&J Translations spolupracuje s profesionálnymi prekladateľmi, ktorých jazykové znalosti sú na úrovni rodených hovoriacich, tzv. native speakrov. Napíšte nám a dozviete sa viac.

Taliančina je románsky jazyk a používa sa v Taliansku, San Maríne a vo Švajčiarsku, je oficiálnym jazykom Vatikánu a úradným jazykom talianskych menšín v Slovinsku a Chorvátsku. Týmto jazykom hovorí cca 62 miliónov ľudí po celom svete. Taliančina používa dvojité súhlasy a vďaka jej typickému prízvuku ju mnohí pokladajú za najspevavejší jazyk. Vyvinula sa z dialektu Florencie (používali ho napr. Dante Alighieri, Giovanni Boccaccio či Francesco Petrarca). Taliansko susedí na pevnine s Francúzskom, Švajčiarskom, Rakúskom a Slovinskom, väčšinu jeho hraníc však tvorí morské pobrežie. Do územnej časti krajiny patria aj dve samostatné jednotky – San Maríno a Vatikán. Taliansko je členom Európskej únie od roku 1958.

Využite služby našich skúsených prekladateľov:

preklad zo slovenčiny do taliančiny

preklad z taliančiny do slovenčiny

preklad taliančiny v kombinácii s 85 svetovými jazykmi

Do taliančiny si od nás väčšinou nechávate prekladať vaše webové stránky, návody na použitie, rôzne typy zmlúv a zmluvných podmienok, abstrakty alebo súhrny, ktoré potrebujete či už na firemné, alebo súkromné účely. Sme hrdí na to, že vám vieme ponúknuť rýchle a kvalitné preklady za naozaj dobré ceny.

V prípade väčšej objednávky nad 20 normostrán vám vieme ponúknuť VÝHODNÚ MNOŽSTVOVÚ ZĽAVU.

Ak chcete, aby bol váš text naozaj dokonalý, okrem samotného prekladu odporúčame využiť aj služby korektora, ktorým je v našom prípade buď rodený hovoriaci (tzv. native speaker), alebo certifikovaný odborník na daný jazyk.

Korektor si preložený text prečíta, skontroluje a gramaticky či štylisticky ho doladí. Vďaka tejto kontrole bude výsledný text znieť prirodzene aj rodeným hovoriacim cieľového jazyka.

Ak máte ďalšie otázky, kontaktujte nás na info@kjtranslations.sk, telefonicky na čísle +421 948 010 568 alebo prostredníctvom kontaktného formuláru.

Nahrajte súbor
Bezplatná
ponuka