Žijeme vo veľmi rýchlej dobe, čo sa odráža aj na požiadavkách našich zákazníkov. Mnohí potrebujú rýchly preklad za čo najnižšiu cenu, pretože sa musia zmestiť do rozpočtu – svojho či svojej spoločnosti. Kvalita a konzistentnosť prekladu sú však pre nich stále rovnako dôležité, čo sa ale pri tejto kombinácii môže na prvý pohľad zdať ako nemožné.

Čítanie článku vám zaberie zhruba 2 minúty

Ako teda dokážeme zákazníkom ponúknuť oboje – rýchly a kvalitný preklad za dobrú cenu?

Pri preklade je, okrem skúsených a efektívnych prekladateľov, našou „tajnou zbraňou“ používanie CAT nástrojov. Prekladáme v programoch, ktoré dokážu rýchlo prepočítať počet slov vo vašom dokumente a opakované segmenty si vedia uložiť do „prekladovej pamäte“, čím sa vytvára akýsi interný slovník pojmov. Ten sa s počtom prekladaných textov neustále rozširuje a my vám tak vieme ponúknuť nielen kvalitné preklady, ale i zľavy na opakované segmenty v dokumentoch.

Čo presne to pre vás znamená?

  • váš preklad vám vieme odovzdať rýchlejšie
  • vo všetkých dokumentoch bude použitá rovnaká terminológia
  • za opakovaný text dostanete zľavu, čím na cene prekladu výrazne ušetríte!

To však nie je koniec výhod, ktoré CAT nástroje ponúkajú. Naše programy vedia pracovať s formátmi JPG a PDF, z ktorých by inak bolo potrebné text najprv ručne prepísať. Takisto dokážu dodržiavať aj základnú grafickú podobu dokumentov, a preto je vo väčšine prípadov konečný výsledok takmer identický s originálom.

Spolupráca skúseného prekladateľa s dobrým prekladateľským programom je pre nás neoceniteľná, pre vás zase výhodná. Ak potrebujete preklad, KONTAKTUJTE NÁS a my vám na základe vášho dokumentu pripravíme individuálnu cenovú ponuku na mieru.