Preklady švédčiny

Potrebujete kvalitné, rýchle a výhodne preklady zo slovenčiny do švédčiny alebo zo švédčiny do slovenčiny? Ponúkame vám výhodné a kvalitné preklady švédčiny v kombinácii so všetkými európskymi a mnohými svetovými jazykmi!

Švédčina je severogermánsky jazyk, ktorý sa používa vo Švédsku, Fínsku a aj na pobreží Estónska. Abeceda pozostáva z 29 písmen, švédska gramatika má dva gramatické rody: spoločný mužsko-ženský a stredný rod. Rovnako ako dánčina, aj švédčina tvorí slová združovaním, takže aj švédska slovná zásoba je prakticky neobmedzená.

Využite služby našich skúsených prekladateľov:

preklady zo slovenčiny do švédčiny

preklady zo švédčiny do slovenčiny

preklady švédčiny v kombinácii s 85 svetovými jazykmi

Ak potrebujete z/do švédčiny preložiť vaše webové stránky, zmluvy, úradné dokumenty alebo akékoľvek iné texty, obráťte sa na K&J Translations. Sme hrdí na to, že vám už niekoľko rokov ponúkame rýchle a kvalitné preklady za naozaj dobré ceny.

V prípade väčšej objednávky nad 20 normostrán vám vieme ponúknuť VÝHODNÚ MNOŽSTVOVÚ ZĽAVU.

Ak chcete, aby bol váš text bezchybný, okrem prekladu vám odporúčame využiť aj služby korektora (rodený hovoriaci, tzv. native speaker, alebo certifikovaný odborník na daný jazyk).

Korektor si preložený text prečíta a ak je to potrebné, doladí ho tak, aby rodenému hovoriacemu cieľového jazyka znel prirodzene.

Ak máte ďalšie otázky, kontaktujte nás na info@kjtranslations.sk, telefonicky na čísle +421 948 010 568 alebo prostredníctvom kontaktného formuláru.

Nahrajte súbor
Bezplatná
ponuka