Čínske preklady

Potrebujete kvalitný preklad z/do čínštiny? K&J Translations spolupracuje s mnohými prekladateľmi, ktorých úroveň jazyka je na úrovni rodených hovoriacich (tzv. native speakerov). Preklady čínštiny ponúkame v kombinácii s 85 svetovými jazykmi, neváhajte nás kontaktovať a dohodnúť si podmienky spolupráce.

Čínština je výrazne slabikový jazyk, ktorý je súčasťou synotibetských jazykov. Používa ju vyše 1,3 miliardy ľudí, čo je pätina všetkých obyvateľov Zeme. Jazyk je rozdelený na 6 až 12 jazykov-dialektov, asi najznámejšími sú mandarínčina, wu a kantonština. Typické čínske slovo je jednoslabičné a neohybné, dlhšie slová sú zložené z viacerých znakov. Tento jazyk obsahuje vyše stotisíc znakov, bežne sa však používa len 5-6 tisíc.

Využite služby našich skúsených prekladateľov:

preklad zo slovenčiny do čínštiny

preklad z čínštiny do slovenčiny

preklad čínštiny v kombinácii s 85 svetovými jazykmi

V K&J Translations vám radi pomôžeme pri prekladoch všetkých vašich dokumentov z/do čínštiny. Kontaktujte nás a vyžiadajte si cenovú ponuku na mieru, ktorú vám vypracujeme úplne zadarmo.

V prípade objednávky nad 20 normostrán vám vieme ponúknuť VÝHODNÉ MNOŽSTVOVÉ ZĽAVY.

Ak chcete, aby bol váš text bezchybný, okrem prekladu vám odporúčame využiť aj služby korektora (rodený hovoriaci, tzv. native speaker, alebo certifikovaný odborník na daný jazyk).

Korektor si preložený text prečíta, štylisticky a terminologicky ho doladí k dokonalosti.

Ak máte ďalšie otázky, kontaktujte nás na info@kjtranslations.sk, telefonicky na čísle +421 948 010 568 alebo prostredníctvom kontaktného formuláru.

Nahrajte súbor
Bezplatná
ponuka