Preklady holandčiny

Ak potrebujete kvalitné a spoľahlivé prekladateľské služby zo slovenčiny do holandčiny alebo z holandčiny do slovenčiny, kontaktujte nás! U nás vám ponúkneme kvalitné a cenovo výhodné preklady holandčiny v kombinácii so všetkými európskymi a mnohými svetovými jazykmi!

Holandčina je západogermánsky jazyk, ktorý dnes používa okolo 20 miliónov ľudí. Používa sa predovšetkým v Holandsku, jedna verzia holandčiny sa používa aj v Belgicku – tá sa nazýva flámčina. Holandčina je akýmsi mixom medzi angličtinou a nemčinou a je sesterským jazykom afrikánčiny. Zvláštnosťou holandskej slovnej zásoby je beeldspraak – to sú obrazné a jedinečné príslovia a metafory, ktoré je takmer nemožné preložiť do akéhokoľvek druhého jazyka.

Využite služby našich skúsených prekladateľov:

preklady zo slovenčiny do holandčiny

preklady z holandčiny do slovenčiny

preklady holandčiny v kombinácii s 85 svetovými jazykmi

Ak potrebujete z/do holandčiny preložiť vaše webové stránky, podnikateľské plány, zmluvy, záverečné práce, vyrozumenia či úradne dokumenty, obráťte sa na nás. Ponúkame vám rýchle a kvalitné preklady za výhodné ceny.  Veríme, že vám naše preklady pomôžu na vašej ceste k dosiahnutiu vašich cieľov a úspechov.

V prípade väčšej objednávky nad 20 normostrán vám vieme ponúknuť VÝHODNÉ MNOŽSTVOVÉ ZĽAVY.

Ak chcete, aby bol váš text naozaj bezchybný, okrem prekladu vám odporúčame využiť aj služby korektora, ktorým je vždy buď rodený hovoriaci (tzv. native speaker), alebo certifikovaný odborník na daný jazyk.

Korektor preložený text pozorne skontroluje a ak je to potrebné, gramaticky či štylisticky ho doladí tak, aby znel rodeným hovoriacim cieľového jazyka prirodzene.

Ak máte ďalšie otázky, kontaktujte nás na info@kjtranslations.sk, telefonicky na čísle +421 948 010 568 alebo prostredníctvom kontaktného formuláru.

Nahrajte súbor
Bezplatná
ponuka