Preklady druhých jazykov

Potrebujete kvalitný, cenovo výhodný a rýchly preklad textu zo slovenčiny do nejakého zo svetových jazykov?

Prekladateľská agentúra K&J Translations ponúka rýchle a kvalitné preklady do viac než 75 svetových jazykov. Spolupracujeme s viac než 210 prekladateľmi z celej Európy, ktorí nie sú len rodenými hovoriacimi cieľových jazykov, no sú aj odborníkmi vo svojej oblasti. Sme tu pre vás, ak potrebujete preklad beletrie, odborného alebo vedeckého textu. Zabezpečujeme vám kvalitné preklady, ktoré na vašu žiadosť dáme ešte dodatočne skontrolovať korektorovi – rodenému hovoriacemu. Na nás sa môžete spoľahnúť!

Ponúkame vám služby našich skúsených prekladateľov:

prevajanje iz slovenščine

prevajanje v slovenščino

prevajanje slovenščine v kombinaciji s 75 svetovnimi jeziki

V prekladateľskej agentúre K&J Translations vám vieme pripraviť preklady rôznych typov textov: návodov na použitie, rôznych dokumentov, webových stránok, obchodných podmienok, abstraktov článkov, kníh, atď. Ak potrebujete preložiť väčší obsah textu (nad 20 normostrán), ponúkame vám VÝHODNÚ MNOŽSTVOVÚ ZĽAVU.

Prajete si, aby váš text ešte dodatočne skontroloval odborník na daný jazyk alebo rodený hovoriaci? Využite aj kvalitné a výhodné korektorské služby našich skúsených odborníkov!

Dodatočná kontrola rodeného hovoriaceho vám nezabezpečí len text bez gramatických chýb, ale aj jeho zdokonalenie zo štylistickej a terminologickej stránky. Po  korektúre skúseného korektora bude váš text znieť prirodzene aj rodeným hovoriacim cieľového jazyka!

Ak máte ďalšie otázky, kontaktujte nás na info@kjtranslations.sk, telefonicky na čísle +421 948 010 568 alebo prostredníctvom kontaktného formuláru.

Nahrajte súbor
Bezplatná
ponuka