Preklady gréčtiny

Potrebujete kvalitný, výhodný a rýchly preklad textu zo slovenčiny do gréčtiny alebo z gréčtiny do slovenčiny? Potom ste na správnom mieste!

Ponúkame vám výhodné a kvalitné preklady gréčtiny v kombinácii s väčšinou svetových jazykov!

Gréčtina je indoeurópsky jazyk, ktorý dnes používa okolo 13 miliónov ľudí. Je najstarším zo všetkých európskych živých jazykov, z historického a kultúrneho pohľadu je jedným z najvplyvnejších jazykov. Gréčtinu zapisujeme v gréckom písme, ktoré sa dnes často používa napr. v matematike.

Využite služby našich skúsených prekladateľov:

preklady zo slovenčiny do gréčtiny

preklady z gréčtiny do slovenčiny

preklady gréčtiny v kombinácii s 85 svetovými jazykmi

Ak potrebujete z / do gréčtiny preložiť vaše webové stránky, podnikateľské plány, zmluvy, záverečné práce, vyrozumenia, úradne dokumenty, či iné texty, obráťte sa na nás. Ponúkame vám rýchle a kvalitné preklady za výhodné ceny. Radi vám pomôžeme na ceste k vášmu medzinárodnému úspechu!

V prípade väčšej objednávky nad 20 normostrán vám vieme ponúknuť VÝHODNÚ MNOŽSTVOVÚ ZĽAVU.

Ak chcete, aby bol váš text naozaj bezchybný, okrem prekladu vám odporúčame využiť aj služby korektora, ktorým je vždy buď rodený hovoriaci (tzv. native speaker), alebo certifikovaný odborník na daný jazyk.

Korektor preložený text pozorne skontroluje a ak je to potrebné, gramaticky či štylisticky ho doladí tak, aby znel rodeným hovoriacim cieľového jazyka prirodzene.

Ak máte ďalšie otázky, kontaktujte nás na info@kjtranslations.sk, telefonicky na čísle +421 948 010 568 alebo prostredníctvom kontaktného formuláru.

Nahrajte súbor
Bezplatná
ponuka