Maďarské preklady

Expandujete na maďarský trh, chystáte sa v Maďarsku študovať alebo žiť? V tom prípade budete určite potrebovať pomoc prekladateľa, aby všetky vaše plány prebehli hladko a bez akýchkoľvek problémov. V prekladateľskej agentúre K&J Translations vám ponúkame preklady nielen v kombinácii maďarčina-slovenčina, ale v kombinácii s mnohými ďalšími európskymi i svetovými jazykmi. Pre viac informácií nám neváhajte napísať, tešíme sa na spoluprácu.

Maďarčina je najpoužívanejší ugrofínsky jazyk, ovláda ho približne 14,5 milióna ľudí. Dorozumiete sa ňou nielen v Maďarsku, no tiež aj v niektorých častiach Slovenska, Rumunska či Chorvátska. Maďarská abeceda má 44 písmen a zapisuje sa latinkou. Podstatné mená môžu mať v tomto jazyku aj viac ako tisíc rôznych tvarov – ešte stále si myslíte, že slovenčina je ťažká? ? Maďarsko vstúpilo do EÚ v roku 2004 a hraničí so Slovenskom, Rumunskom, Rakúskom, Srbskom, Chorvátskom, Ukrajinou a Slovinskom.

Využite služby našich skúsených prekladateľov:

preklad zo slovenčiny do maďarčiny

preklad z maďarčiny do slovenčiny

preklad maďarčiny v kombinácii s 85 svetovými jazykmi

Z/do maďarčiny od nás väčšinou požadujete preložiť vaše webové stránky, zmluvy, obchodné podmienky, úradné dokumenty a záverečné práce, avšak radi vám pomôžeme aj s akoukoľvek inou témou, napríklad zabezpečíme aj technický alebo WPLM preklad. Ak hľadáte rýchle a kvalitné preklady za dobrú cenu, K&J Translations je pre vás ideálna voľba. Ozvite sa nám ešte dnes.

V prípade objednávky nad 20 normostrán vám vieme ponúknuť VÝHODNÉ MNOŽSTVOVÉ ZĽAVY.

Ak chcete, aby bol váš text dokonalý, okrem samotného prekladu vám odporúčame využiť aj služby našich korektorov, ktorými sú buď rodení hovoriaci (tzv. native speakri), alebo certifikovaní odborníci na daný jazyk.

Korektor si preložený text pozorne prečíta a ak je to potrebné, gramaticky či štylisticky ho doladí tak, aby rodeným hovoriacim cieľového jazyka znel 100 % prirodzene.

Ak máte ďalšie otázky, kontaktujte nás na info@kjtranslations.sk, telefonicky na čísle +421 948 010 568 alebo prostredníctvom kontaktného formuláru.

Nahrajte súbor
Bezplatná
ponuka