Preklad bosniačtiny

Potrebujete kvalitné, rýchle a výhodné prekladateľské služby zo slovenčiny do bosniačtiny alebo z bosniačtiny do slovenčiny? U nás vám vieme zabezpečiť výhodné a kvalitné preklady bosniačtiny v kombinácii so všetkými európskymi a mnohými svetovými jazykmi!

Bosniačtina je jedným z trochu úradných jazykov v Bosne a Hercegovine a menšinovým jazykom v Srbsku, Čiernej hore a Severnom Macedónsku. Pozostáva zo štyroch dialektov štokavského nárečia. Na bosniačtinu silno vplýval orient, čo sa dá rozpoznať predovšetkým v jej literatúre.

Využite služby našich skúsených prekladateľov:

preklady zo slovenčiny do bosniačtiny

preklady z bosniačtiny do slovenčiny

preklady bosniačtiny v kombinácii s 85 jazykmi

Do bosniačtiny vám preložíme rôzne typy textov: internetové stránky, obchodné podmienky, technické manuály, zmluvy, abstrakty článkov, knihy, atď. Preložíme vám všetky dokumenty, ktoré potrebujete pri podnikaní v Bosne alebo pre svoje vlastné potreby! Veríme, že vám naše preklady pomôžu pri dosahovaní vašich cieľov a úspechov.

V prípade väčších objednávok nad 20 normostrán vám vieme ponúknuť VÝHODNÉ MNOŽSTVOVÉ ZĽAVY.

Ak chcete, aby bol váš text bezchybný a v cieľovom jazyku znel prirodzene, okrem prekladu vám odporúčame využiť aj služby korektora, ktorý je rodeným hovoriacim cieľového jazyka.

Korektor preložený text skontroluje a doladí ho tak, aby rodenému hovoriacemu cieľového jazyka znel prirodzene. Okrem prípadných gramatických úprav miestami zasiahne aj do terminológie a štylistiky prekladu.

Ak máte ďalšie otázky, kontaktujte nás na info@kjtranslations.sk, telefonicky na čísle +421 948 010 568 alebo prostredníctvom kontaktného formuláru.

Nahrajte súbor
Bezplatná
ponuka