Preklady pre firmy

Plánujete váš biznis rozšíriť na nové trhy? Prajete si pri tom zabezpečiť kvalitnú prezentáciu vašich služieb v cudzích jazykoch?

V prekladateľskej agentúre K&J Translations si uvedomujeme, že keď ide o podnikanie na zahraničných trhoch, bezchybná prezentácia firmy je pre zákazníka rozhodujúca. Vieme, že v dnešných časoch všetci čelíme obrovskej konkurencii, a preto si zakladáme na tom, aby sme našim klientom vždy ponúkli len to najlepšie. Naši skúsení prekladatelia vám zabezpečia kvalitný, rýchly a výhodný preklad, ktorý vám pomôže pri prezentácii vašej spoločnosti za hranicami Slovenska.. Vaša spokojnosť je pre nás prvoradá! Našou najväčšou radosťou je pomáhať našim zákazníkom na ceste k úspechu pri podnikaní!

Firmám ponúkame profesionálnu, dlhodobú spoluprácu za najvýhodnejšie ceny. V prípade náročnejších textov a odborných výrazov sa vždy poradíme s odborníkmi na konkrétnu oblasť.

Ak si želáte, môžeme nechať váš text po preklade ešte dodatočne skontrolovať, čím zabezpečíme, že bude naozaj odborný, terminologicky vhodný a štandardom vyhovujúci.

Po našom spracovaní bude váš text plne pripravený na publikáciu na webe alebo na poslanie vašim firemným partnerom.

Ak máte ďalšie otázky, kontaktujte nás na info@kjtranslations.sk, telefonicky na čísle +421 948 010 568 alebo prostredníctvom kontaktného formuláru.

Nahrajte súbor
Bezplatná
ponuka