Preklady dánčiny

Potrebujete kvalitný, výhodný a rýchly preklad zo slovenčiny do dánčiny alebo z dánčiny do slovenčiny? U nás vám vieme zabezpečiť výhodné a kvalitné preklady dánčiny v kombinácii so všetkými európskymi a mnohými svetovými jazykmi!

Dánčina patrí medzi indoeurópske jazyky, presnejšie spadá do rodiny severogermánskych jazykov. Používa ju okolo 5,5 miliónov ľudí. Rozprávajú ňou v Dánsku, Nemecku, Grónsku a na Faerských ostrovoch. Zvláštnosťou dánčiny je to, že slová je možné tvoriť ich združovaním, na základe čoho je slovná zásoba takmer neobmedzená. Dánčina nepozná ani časovanie a skloňovanie, s výnimkou skloňovania podstatných mien.

Využite služby našich skúsených prekladateľov:

preklady zo slovenčiny do dánčiny

preklady z dánčiny do slovenčiny

preklady dánčiny v kombinácii s 85 svetovými jazykmi

Do dánčiny vám môžeme preložiť rôzne typy textov: internetovú stránku, obchodné podmienky, technické manuály, zmluvy, abstrakty článkov, knihy, atď. Preložíme vám všetko, čo potrebujete pri podnikaní na dánskom trhu, prípadne na súkromné účely! Veríme, že vám naše preklady pomôžu na vašej ceste k úspechu!

V prípade väčšej objednávky nad 20 normostrán vám vieme ponúknuť VÝHODNÉ MNOŽSTVOVÉ ZĽAVY!

Ak chcete, aby bol váš text naozaj bezchybný, okrem prekladu vám odporúčame využiť aj služby korektora, ktorým je vždy buď rodený hovoriaci (tzv. native speaker), alebo certifikovaný odborník na daný jazyk.

Korektor preložený text pozorne skontroluje a ak je to potrebné, gramaticky či štylisticky ho doladí tak, aby znel rodeným hovoriacim cieľového jazyka prirodzene.

Ak máte ďalšie otázky, kontaktujte nás na info@kjtranslations.sk, telefonicky na čísle +421 948 010 568 alebo prostredníctvom kontaktného formuláru.