Preklady nórčiny

Potrebujete kvalitné, rýchle a výhodne preklady zo slovenčiny do nórčiny alebo z nórčiny do slovenčiny? Ponúkame vám výhodné a kvalitné preklady nórčiny v kombinácii so všetkými európskymi a mnohými svetovými jazykmi!

Nórčina je západoškandinávsky jazyk, ktorým hovorí približne 5 miliónov ľudí. Nórčinu tvoria 4 formy jazyka: bokmål (doslovne spisovný jazyk), nynorsk, riksmål a høgnorsk (vysoká nórčina). Gramatika nórskeho jazyka je najjednoduchšou spomedzi germánskych jazykov. Podobne, ako to je pri ostatných germánskych jazykoch, má nórčina množstvo samohlások.

Využite služby našich skúsených prekladateľov:

preklady zo slovenčiny do nórčiny

preklady z nórčiny do slovenčiny

preklady nórčiny v kombinácii s 85 svetovými jazykmi

Ak potrebujete z/do nórčiny preložiť vaše webové stránky, podnikateľské plány, zmluvy, záverečné práce, vyrozumenia či úradne dokumenty, obráťte sa na nás. Ponúkame vám rýchle a kvalitné preklady za výhodné ceny. Preložíme vám všetko, čo potrebujete pri podnikaní na nórskom trhu alebo na súkromné účely! Veríme, že Vám naše preklady pomôžu dosiahnuť vaše ciele a úspechy.

V prípade väčšej objednávky nad 20 normostrán vám vieme ponúknuť VÝHODNÚ MNOŽSTVOVÚ ZĽAVU.

Ak chcete, aby bol váš text naozaj bezchybný, okrem prekladu vám odporúčame využiť aj služby korektora, ktorým je vždy buď rodený hovoriaci (tzv. native speaker), alebo certifikovaný odborník na daný jazyk.

Korektor preložený text pozorne skontroluje a ak je to potrebné, gramaticky či štylisticky ho doladí tak, aby znel rodeným hovoriacim cieľového jazyka prirodzene.

Ak máte ďalšie otázky, kontaktujte nás na info@kjtranslations.sk, telefonicky na čísle +421 948 010 568 alebo prostredníctvom kontaktného formuláru.

Nahrajte súbor
Bezplatná
ponuka