Chorvátske preklady

Chorvátsko je oficiálne najnavštevovanejšou dovolenkovou destináciou Slovákov. Ak potrebujete rýchly a kvalitný preklad z/do chorvátskeho jazyka za rozumnú cenu, K&J Translations je vám plne k dispozícii. Spolupracujeme s profesionálmi, ktorých úroveň jazyka je na úrovni rodených hovoriacich (tzv. native speakerov). Preklad chorvátčiny ponúkame v kombinácii s 85 svetovými jazykmi, neváhajte nás kontaktovať.

Chorvátsky jazyk patrí do skupiny južnoslovanských jazykov a je jednou zo štyroch „odrôd“ srbochorvátskeho jazyka. Chorvátčinu ovláda približne 5,5 milióna ľudí a dohovoríte sa ňou v Chorvátsku, Bosne a Hercegovine a Srbsku, kde je jedným z oficiálnych jazykov Vojvodiny. Existujú tri hlavné skupiny chorvátskych dialektov, a to štokavský, kajkavský a čakavský. Chorvátsko je členom Európskej únie od roku 2013. Susedí s Bosnou a Hercegovinou, Slovinskom, Maďarskom, Srbskom a Čiernou Horou. Veľkú časť krajiny taktiež obmýva Jadranské more, pobrežie ktorého je obľúbenou dovolenkovou destináciou mnohých okolitých krajín.

Využite služby našich skúsených prekladateľov:

preklad zo slovenčiny do chorvátčiny

preklad z chorvátčiny do slovenčiny

preklad chorvátčiny v kombinácii s 85 svetovými jazykmi

Ak potrebujete z/do chorvátčiny preložiť vaše webové stránky, zmluvy či zmluvné podmienky, letáky a časopisy, úradné dokumenty alebo akékoľvek iné texty, K&J Translations je pre vás ideálna voľba. Ponúkame vám rýchle a kvalitné preklady za naozaj rozumné ceny.

V prípade objednávky nad 20 normostrán vám vieme ponúknuť VÝHODNÉ MNOŽSTVOVÉ ZĽAVY.

Ak chcete, aby bol váš text bezchybný a v cieľovom jazyku znel prirodzene, okrem prekladu vám odporúčame využiť aj služby korektora (rodený hovoriaci, tzv. native speaker, alebo certifikovaný odborník na daný jazyk).

Korektor si preložený text prečíta a ak je to potrebné, doladí ho tak, aby rodenému hovoriacemu cieľového jazyka znel prirodzene.

Ak máte ďalšie otázky, kontaktujte nás na info@kjtranslations.sk, telefonicky na čísle +421 948 010 568 alebo prostredníctvom kontaktného formuláru.

Nahrajte súbor
Bezplatná
ponuka