Preklady islandčiny

Potrebujete kvalitné, rýchle a výhodné preklady zo slovenčiny do islandčiny alebo z islandčiny do slovenčiny? Ponúkame vám výhodné a kvalitné preklady islandčiny v kombinácii so všetkými európskymi a mnohými svetovými jazykmi!

Islandčina patrí medzi severogermánske jazyky. Jej zvláštnosťou je písmeno þ, ktoré v slovenčine zapíšeme ako th a písmeno ð, ktoré zapíšeme ako eth alebo edh.

Využite služby našich skúsených prekladateľov:

preklady zo slovenčiny do islandčiny

preklady z islandčiny do slovenčiny

preklady islandčiny v kombinácii s 85 svetovými jazykmi

Ak potrebujete z/do islandčiny preložiť vaše webové stránky, podnikateľské plány, zmluvy, záverečné práce, vyrozumenia či úradne dokumenty, obráťte sa na nás. Ponúkame vám rýchle a kvalitné preklady za výhodné ceny. Preložíme vám všetky dokumenty, ktoré potrebujete pri podnikaní na islanskom trhu alebo na súkromné účely!

V prípade väčšej objednávky nad 20 normostrán vám vieme ponúknuť VÝHODNÉ MNOŽSTVOVÉ ZĽAVY.

Ak chcete, aby bol váš text naozaj bezchybný, okrem prekladu vám odporúčame využiť aj služby korektora, ktorým je vždy buď rodený hovoriaci (tzv. native speaker), alebo certifikovaný odborník na daný jazyk.

Korektor preložený text pozorne skontroluje a ak je to potrebné, gramaticky či štylisticky ho doladí tak, aby znel rodeným hovoriacim cieľového jazyka prirodzene.

Ak máte ďalšie otázky, kontaktujte nás na info@kjtranslations.sk, telefonicky na čísle +421 948 010 568 alebo prostredníctvom kontaktného formuláru.

Nahrajte súbor
Bezplatná
ponuka