Náš tím

Sašo

Vedúci projektov na rakúskom, nemeckom a slovinskom trhu. Vyštudoval nemčinu a je spoľahlivým prekladateľom s vrodeným talentom na jazyky. Na starosti má organizáciu projektov a ich úspešnú realizáciu na nemeckom a slovinskom trhu.

Katarina

Vedúca projektov na slovenskom a slovinskom trhu a prekladateľka v jazykovej kombinácii slovenčina-slovinčina. Po úspešne ukončenom štúdiu slovinčiny sa dala na prekladateľskú prácu v Slovinsku. Teraz je nepostrádateľnou súčasťou tímu K&J Translations.

Slavo

Koordinátor predaja a vedúci projektov na slovenskom a talianskom trhu. Rodený hovoriaci slovenského jazyka s bezchybnou taliančinou, ktorú si vycibril počas bilingválneho štúdia na Slovensku a v Taliansku. So Slavom je príjemná obchodná komunikácia samozrejmosťou!

Laura

Projektová manažérka na španielskom trhu, ktorá pracuje s jazykovými kombináciami angličina-španielčina a nemčina-španielčina. S prekladateľskou agentúrou K&J Translations spočiatku spolupracovala ako prekladateľka na voľnej nohe, ale vďaka svojim zručnostiam, efektivite a kvalitným výsledkom sa stala členkou nášho týmu; zodpovedá za španielsky trh.

Wojciech

Vedúci projektov na poľskom a slovinskom trhu. Rodený hovoriaci poľského jazyka a vyštudovaný slovenčinár. Dušou je nadšený lingvista, ktorý nájde odpoveď na každú gramatickú dilemmu a vrhne sa na každú prekladateľskú výzvu.

Kateřina

Vedúca projektov na českom trhu. Jej rodnými jazykmi sú čeština a slovinčina. Je prekladateľkou českého, slovinského a anglického jazyka. Je vyštudovaná právnička, preto sa špecializuje na preklad textov z rôznych právnych odborov. Je veľmi komunikatívna a vždy pripravená pomôcť.

Jože

Vedúci financií a marketingu. Strojný inžinier, ktorý našiel svoju vášeň v marketingu a ekonómii. Na starosti má reklamu, neustále vylepšovanie webovej stránky, zmluvy a firemné financie. Neustále je v kontakte s účtovníckym oddelením, zbožňuje čísla a všetky typy programov.

Senad

Senad je odborníkom na predaj a inovácie. Je výborný obchodník s talentom na získavanie nových zákazníkov. Prijíma rozhodnutia spojené s hardvérom a softvérom.

Melanie

Melanie vyštudovala sociológiu a politológiu. Vo firme je zodpovedná za vodenie firemnej dokumentácie a desktop publishing. Na starosti má zmluvy, financie a desktop publishing.

Svjetlana

Svetlana je koordinátorkou projektov na chorvátskom, srbskom a bosniackom trhu. Je vyštudovaná psychologička a vyniká v priateľskej a efektívnej komunikácii s klientami.

Fatima

Fatima je zodpovedná za riadenie kvality prekladateľských projektov. Je vyštudovaná lingvistka so zmyslom pre detail. Neujde jej žiadna chyba ani preklep.

Anđela

Súčasťou nášho tímu sa stala po ukončenom štúdiu talianskeho jazyka. Na starosti má preklady a jazykové korektúry taliančiny.

Aida

Aida je prekladateľkou nemeckého a anglického jazyka. Je presná a dôsledná. Jej hlavnou oblasťou prekladov sú tendery a právne dokumenty.

Free
quote