Poľské preklady

Hoci sa Slováci aj Poliaci nachádzame v tej istej západoslovanskej jazykovej skupine, porozumieť si niekedy naozaj nie je jednoduché. Naši prekladatelia vám ochotne pomôžu nielen s prekladom slovenčina/poľština, ale aj s poľštinou v kombinácii s ktorýmkoľvek z 85 svetových jazykov .

Poľština je západoslovanský jazyk, ktorý používa viac než 40 miliónov ľudí. Môžete ho počuť predovšetkým v Poľsku, no je aj menšinovým jazykom v Česku, na Slovensku, Rumunsku a na Ukrajine. Poľská abeceda má 32 písmen. Krajina je členom Európskej únie od roku 2004 a hraničí s Nemeckom, Českom, Slovenskom, Ukrajinou, Bieloruskom, Litvou a Ruskom.

Využite služby našich skúsených prekladateľov:

preklad zo slovenčiny do poľštiny

preklad z poľštiny do slovenčiny

preklad poľštiny v kombinácii s 85 svetovými jazykmi

Ak potrebujete z/do poľštiny preložiť vaše webové stránky, zmluvy, návody na použitie, úradné dokumenty, záverečné práce, články či iné texty, prípadne pomôcť s celkovou prezentáciu vašej firmy na poľskom trhu, kontaktujte nás a požiadajte o cenovú ponuku na mieru. Ponúkame vám rýchle a kvalitné preklady za rozumné ceny.

V prípade objednávky nad 20 normostrán vám vieme ponúknuť VÝHODNÉ MNOŽSTVOVÉ ZĽAVY.

Ak chcete, aby bol váš text bezchybný a znel prirodzene, okrem prekladu vám odporúčame využiť aj služby korektora, ktorým je v našom prípade buď rodený hovoriaci (tzv. native speaker), alebo certifikovaný odborník na daný jazyk.

Tento človek si preložený text prečíta, skontroluje a ak je to potrebné, gramaticky či štylisticky ho doladí. Vďaka tejto kontrole bude výsledný text rodeným hovoriacim cieľového jazyka znieť prirodzene.

Ak máte ďalšie otázky, kontaktujte nás na info@kjtranslations.sk, telefonicky na čísle +421 948 010 568 alebo prostredníctvom kontaktného formuláru.

Nahrajte súbor
Bezplatná
ponuka