Francúzske preklady

Ak si myslíte, že po francúzsky neviete ani slovo, možno budete prekvapení! Z francúzštiny totiž vychádza veľké množstvo medzinárodných slov, ktoré sú bežne používané aj v angličtine. V prípade potreby prekladu z/do francúzskeho jazyka, obráťte sa na nás. Spolupracujeme s prekladateľmi, ktorých úroveň daného jazyka je porovnateľná s úrovňou rodených hovoriacich (tzv. native speakrov). Zabezpečíme vám preklad francúzštiny v kombinácii so všetkými európskymi a mnohými ďalšími svetovými jazykmi.

Francúzština je medzinárodným diplomatickým jazykom, ktorý sa používa v OSN, NATO, EÚ a v mnohých ďalších organizáciách. Má 16 samohlások, 3 polospoluhlásky a 17 spoluhlások – pravidlo „píš ako počuješ“ by ste tu teda rozhodne neuplatnili. Naučiť sa správne vyslovovať francúzske slová je skutočným umením, a preto klobúk dole pred všetkými prekladateľmi! Francúzsko je členom EÚ od roku 1958 a susedí so Španielskom, Belgickom, Švajčiarskom, Talianskom, Nemeckom, Luxemburskom, Andorou a Monakom.

Využite služby našich skúsených prekladateľov:

preklady zo slovenčiny do francúzštiny

preklady z francúzštiny do slovenčiny

preklady francúzštiny v kombinácii s 85 svetovými jazykmi

Ak potrebujete z/do francúzskeho jazyka preložiť vašu webstránku, pracovnú zmluvu, návod na použitie, akademickú prácu či úradné dokumenty, ozvite sa nám. Vášho textu sa chopia skúsení francúzštinári, ktorí majú znalosť jazyka na úrovni rodených hovoriacich.

V prípade objednávky nad 20 normostrán vám vieme ponúknuť VÝHODNÉ MNOŽSTVOVÉ ZĽAVY.

Ak túžite po dokonalom texte, okrem samotného prekladu vám odporúčame využiť aj služby korektora, ktorým je v našom prípade buď rodený hovoriaci (tzv. native speaker), alebo certifikovaný odborník na daný jazyk.

Korektor si preložený text pozorne prečíta a ak je to potrebné, gramaticky či štylisticky ho doladí. Vďaka tejto kontrole bude výsledný text rodeným hovoriacim cieľového jazyka znieť prirodzene.

Ak máte ďalšie otázky, kontaktujte nás na info@kjtranslations.sk, telefonicky na čísle +421 948 010 568 alebo prostredníctvom kontaktného formuláru.

Nahrajte súbor
Bezplatná
ponuka