Ruské preklady

Určite si mnohí pamätáte na svoje školské časy a na hodiny ruského jazyka. Potom tento trend na pár rokov utíchol, no teraz sa zase vracia späť. Ruština sa znova stáva žiadanou, a to nielen na školách, ale aj vo sfére podnikania. Naši prekladatelia sú vám k dispozícii, môžete sa na nás s obrátiť s akoukoľvek požiadavkou. Pomôžeme vám s prekladom ruštiny v kombinácii s 85 svetovými jazykmi. Молодец!

Ruština patrí do vetvy východoslovanských jazykov a používa sa predovšetkým v Rusku, na Ukrajine, v Bielorusku, Kazachstane a Kirgizsku. Ako svoj materinský jazyk ju používa viac než 161 miliónov ľudí, čo z nej robí najrozšírenejší slovanský jazyk vôbec. Ruština je vďaka svojmu politickému významu aj jedným z úradných jazykov OSN. Prízvuk v ruštine je voľný a abeceda sa skladá z 33 písmen, ktoré sa zapisujú v ruskej cyrilike – azbuke.

Využite služby našich skúsených prekladateľov:

preklad zo slovenčiny do ruštiny

preklad z ruštiny do slovenčiny

preklad ruštiny v kombinácii s 85 svetovými jazykmi

Do ruštiny najčastejšie prekladáme vaše webové stránky, zmluvy, úradné dokumenty či návody na použitie, avšak nie je problém ani s inými témami. Ponúkame vám rýchle a kvalitné preklady za rozumné ceny, presvedčte sa ešte dnes.

V prípade väčšej objednávky nad 20 normostrán vám vieme ponúknuť VÝHODNÚ MNOŽSTVOVÚ ZĽAVU.

Ak chcete, aby bol váš text naozaj bezchybný, okrem prekladu vám odporúčame využiť aj služby korektora (rodený hovoriaci, tzv. native speaker, resp. certifikovaný odborník na daný jazyk).

Korektor si preložený text prečíta a ak je to potrebné, gramaticky a štylisticky ho doladí, aby rodenému hovoriacemu cieľového jazyka znel maximálne prirodzene.

Ak máte ďalšie otázky, kontaktujte nás na info@kjtranslations.sk, telefonicky na čísle +421 948 010 568 alebo prostredníctvom kontaktného formuláru.

Nahrajte súbor
Bezplatná
ponuka