Španielske preklady

Španielsko je krásna krajina, ktorá nás láka svojimi pieskovými plážami, čarovnou prírodou a množstvom vzácnych kultúrnych pamiatok. No rovnako zaujímavá je aj pre podnikateľov. Množstvo firiem sa rozhodlo šíriť sa na španielsky trh, tak prečo to neskúsiť tiež? K&J Translations vám pomôže so všetkými potrebnými prekladmi. Španielčinu prekladáme do 85 kombinácii rôznych svetových jazykov, vyberte si tú svoju a neváhajte nás kontaktovať. Sme tu pre vás!

Španielsky alebo kastilský jazyk je románsky jazyk, ktorý vznikol v regióne Kastilie. Španielčina je po čínštine a angličtine tretím najrozšírenejším jazykom na svete, dorozumie sa ňou približne 525 miliónov ľudí. Je úradným jazykom nielen doma v Španielsku, ale napr. aj Mexiku, Kolumbii, Argentíne, Venezuele, Peru, Čile či v Dominikánskej republike. Španielska abeceda pozostáva z 27 písmen, ktoré sa zapisujú v latinke. Španielsko vstúpilo do EÚ v roku 1986 a pevninsky susedí s Portugalskom, Francúzskom, Andorou a s Gibraltárom (zámorské územie Veľkej Británie).

Využite služby našich skúsených prekladateľov:

preklad zo slovenčiny do španielčiny

preklad zo španielčiny do slovenčiny

preklad španielčiny v kombinácii s 85 svetovými jazykmi

Ak potrebujete z/do španielčiny preložiť vaše webové stránky, zmluvy, úradné dokumenty, iné texty alebo pomôcť s expanziou vašej firmy na španielsky trh, obráťte sa na K&J Translations. Sme hrdí na to, že vám vieme ponúknuť rýchle a kvalitné preklady za rozumné ceny.

V prípade väčšej objednávky nad 20 normostrán vám vieme ponúknuť VÝHODNÚ MNOŽSTVOVÚ ZĽAVU.

Ak túžite po dokonalom texte, okrem samotného prekladu vám odporúčame využiť aj služby korektora, ktorým je u nás buď rodený hovoriaci (tzv. native speaker), alebo certifikovaný odborník na daný jazyk.

Korektor si preložený text pozorne prečíta a gramaticky aj štylisticky ho doladí tak, aby rodeným hovoriacim cieľového jazyka znel 100 % prirodzene.

Ak máte ďalšie otázky, kontaktujte nás na info@kjtranslations.sk, telefonicky na čísle +421 948 010 568 alebo prostredníctvom kontaktného formuláru.

Nahrajte súbor
Bezplatná
ponuka