Preklady blogov

Blog alebo internetový denník je miestom na internete, na ktorom autori publikujú svoje texty, fotky a nahrávky, pričom čitatelia majú zvyčajne možnosť komentovať ich a tak sa na nich spolupodieľať. Blogy sú charakteristické svojim jednoduchým používaním, takže sa môžu zapojiť aj používatelia bez zvláštnych počítačových zručností. Niektoré blogy sú určené novinkám z konkrétnej oblasti a reakciám na ne, iné sú v podobe internetových denníkov. Môžu ich publikovať veľké firmy aj hociktorý jednotlivec.

Typický blog obsahuje niekoľko médií, ako sú fotky, videá, odkazy na iné webové stránky, atď. Dnes už je blogovanie také populárne, že sa ním dá dokonca aj zarábať. Momentálne je na Slovensku veľa blogerov, ktorí sa publikovaním príspevkov na internete živia a pri tom najväčší prísun zárobkov získavajú z reklám.

Ak chcete, aby vaše blogy zasiahli väčší počet čitateľov, odporúčame vám, aby ste si dali vaše blogy preložiť. Tak nielen vstúpite na nový trh a získate nových čitateľov, ale môžete pritiahnuť aj nových investorov. Vaše blogy potom budú stále obľúbenejšie a čítanejšie.

Čo vám prinesie preklad vašich blogov?

  • viac čitateľov,
  • viac investorov a následne aj príjmov,
  • promóciu vašej firmy alebo výrobkov na zahraničných trhoch,
  • zvýšenie popularity.

Prekladateľská agentúra K&J Translations vám ponúka kvalitné, rýchle a výhodné preklady s ohľadom na dôležitosť vašich blogov. Získajte väčšie množstvo čitateľov aj na zahraničných trhoch!

Okrem prekladov blogov vám ponúkame ešte nasledujúce služby:

  • dodatočná korektúra textu (odporúčame ju najmä v prípadoch, ak je text určený na publikáciu alebo marketingové účely),
  • grafická úprava preloženého textu (vhodná je v prípade, ak si prajete, aby grafická podoba textu bola v súlade s grafickou podobou originálu. Odporúčame ju predovšetkým v prípadoch, kedy je originál textu v .pdf formáte, obsahuje obrázky a tabuľky alebo ak je originál oskenovaný.

Ak máte ďalšie otázky, kontaktujte nás na info@kjtranslations.sk, telefonicky na čísle +421 948 010 568 alebo prostredníctvom kontaktného formuláru.

Nahrajte súbor
Bezplatná
ponuka