Prekladateľské služby slovenského jazyka

Prekladanie zo slovenčiny alebo do slovenčiny ešte nikdy nebolo jednoduchšie. Naši prekladatelia, ktorí prekladajú do alebo zo slovenského jazyka, Vám vyhotovia kvalitný preklady v čo najkratšom čase!

Slovenčina patrí medzi západoslovanské jazyky a je úradným jazykom Slovenskej republiky. Ľudí, ktorí hovoria po slovensky, nájdete ale aj v Spojených štátoch amerických, Českej republike, Srbsku, Rumunsku, Poľsku, Írsku, Kanade… Slovenský jazyk používa vo svete viac ako 5 miliónov ľudí. Slovenská abeceda pozostáva zo 46 písmen vrátane písmen Ľ a Ĺ, ktoré nájdeme iba v slovenčine.

Naša agentúra Vám môže ponúknuť:

Anglicko-slovenský preklad

Slovensko-anglický preklad

Preklad slovenského jazyka v kombinácii s ďalšími 85 jazykmi

Prekladateľská agentúra K&J Translations vám môže ponúknuť preklad webovej stránky, obchodných podmienok, návodov na použitie, rôznych typov zmlúv, výpisov alebo súhrnov, ktoré potrebujete pre svoje podnikanie alebo na súkromné účely. Radi vám pomôžeme s vašimi nápadmi a napomôžeme ich realizácii. Sme hrdí na to, že Vám môžeme ponúknuť rýchle a kvalitné preklady za priaznivé ceny.

Ak si u nás objednáte preklad väčšieho množstva textu (nad 20 normostrán), môžeme Vám ponúknuť aj množstevnú zľavu.

Ak chcete, aby bol váš text ešte dokonalejší, môžeme vám ponúknuť aj jazykovú korektúru, ktorú vyhotoví profesionálny prekladateľ pracujúci s konkrétnym jazykom, aleborodeným hovorca daného jazyka.

Po takejto dodatočnej kontrole od nás obdržíte bezchybný text, ktorý bude znieť prirodzene aj pre rodených hovoriacich.

Ak máte ďalšie otázky, kontaktujte nás na info@kjtranslations.sk, telefonicky na čísle +421 948 010 568 alebo prostredníctvom kontaktného formuláru.

Nahrajte súbor
Bezplatná
ponuka