Hlasové služby v japončine

Voice over – alebo hlasové služby, predstavuje produkčnú techniku, pri ktorej je zaznamenaný ľudský hlas za účelom jeho využitia mimo obrazovky. Zatiaľ čo hlasové služby sú využívané najmä na odkazovanie na filmy a televíziu, dajú sa využiť aj pri tvorbe hier, videozáznamov, rozprávok, reklám, telefónnych služieb a ďalších. Ide o poskytnutie hlasového záznamu, ktorý môže byť následne použitý v profesionálnom zvukovom klipe.

Ak ste sa preklikali až sem, je pravdepodobné, že ste na webe hľadali najlepšie hlasové služby v japonskom jazyku. Ste na správnom mieste. Aby sme zaistili, že vaše médiá môžu využiť poslucháči z celého sveta, spolupracujeme s rodenými hovorcami japonského jazyka. Ak potrebujete zacieliť na konkrétne publikum, napríklad regionálne dialekty alebo rečníkov s konkrétnym prízvukom, zabezpečíme, aby ste bez ohľadu na váš rozpočet získali najlepšieho hlasového herca. Aby ste sa uistili, že pre vašu prácu máte ten správny hlas, poskytli sme vám vzorky hlasov našich japonských hlasových hercov, z ktorých si môžete vybrať. Rozhodnúť sa tak môžete pre kohokoľvek, o kom si myslíte, že sa najlepšie hodí na váš projekt.

Ukážky hlasových záznamov:

Prečo by ste si mali zo všetkých poskytovateľov hlasových služieb vybrať práve nás?

Vďaka nášmu globálnemu dosahu, vysokým štandardom a multikultúrnemu tímu predstavujeme najvhodnejšiu, bezpečnú a nákladovo efektívnu voľbu. Naši projektoví manažéri nájdu miestnych sprostredkovateľov pracujúcich v mieste vášho cieľového publika a pomôžu vám pri výbere najlepších a najvhodnejších dostupných hlasových hercov.

Vďaka plne lokalizovanému scenáru bude váš finálny projekt plne prispôsobený k spokojnosti vášho nového publika, zatiaľ čo vaša správa bude dokonale vyhotovená v ideálnom rozsahu, tóne a rytme. Výsledok našej práce, ktorý doručíme vo vami preferovanom formáte, bude ihneď pripravený na zapracovanie do vášho projektu.

Vy sa zameriavate na rozšírenie svojej pôsobnosti na všetky svetové strany. My sa zameriame sa na poskytnutie hlasových služieb, ktoré vám to umožnia.

Nahrajte súbor
Bezplatná
ponuka